0
High Scardus Ultra
High Scardus Ultra
Aventurat - Bjeshkët e Sharrit

Trail running competition in Sharr mountains

Lista e pjesëmarrësve:
Bear Trail 20K
201
Ardall Celina
M
XK
X Trailers
202
Burim Mehmeti
M
XK
X Trailers
203
Alexander Vojvoda
M
204
svante lundgren
M
SE
none
205
Krenare Karpuzi
F
MK
Carbon
206
Edmond Cukalla
M
AL
Staircase
207
Blerim Berisha
M
XK
X Trailers
208
Veton Kasapolli
M
XK
X Trailers
209
Deborah Keçi
F
AL
Klubi Sportiv Tirana
210
Jusuf Hoxha
M
XK
XTrailers
211
Shkelqim Sopjani
M
XK
X Trailers
212
Milos Taskovic
M
SR
PK Zeleznicar Nis
213
Erida Kurshumlija
F
XK
XTrailers
214
Fehmi Ramosaj
M
XK
X-Trailers
215
Grant Shaw
M
XK
N/A
216
Petrit Vokshi
M
XK
N/A
217
Alban Kurtishi
M
XK
X trailers
218
Mentor Latifi
M
XK
X Trailers
219
Blerta Shabani
F
XK
X Trailers
220
Sevastija Gjorgon
F
MK
TREX
221
Ardijan Azizi
M
222
Kushtrim Palushi
M
XK
X Trailers
223
Goran Markov
M
MK
DALGA
224
Dren Ibrahimi
M
XK
n/a
225
Eros Mehmeti
M
XK
n/a
226
Hana Xhemajli
F
XK
KTRA
227
Alisa Hasani
F
XK
NA
228
Gjorgji Belevski
M
MK
Meridian Athletic Club Kavadarci
229
Riste Belevski
M
MK
Meridian Athletic Club
230
Arlinda Mustafa
F
XK
X Trailers
231
Fatos Fondaj
M
XK
SOLO
232
Dea V. Gjinali
F
XK
/
233
Ereza Vela
F
XK
Run like HER
234
Uran Ahmeti
M
XK
#
235
Elvira Ibrahimi Hoti
F
XK
Run Like Her
236
Xhevdet Gegollaj
M
XK
Fondacioni Jeshil
237
Avni Ramosaj
M
XK
X-Trailers
238
Maria Suokko
F
FI
N/A
239
Menda Zymberi
F
XK
X Trailers
240
Kebir Islami
M
MK
Rostushe
241
Nermin Fejzuli
M
MK
Rostushe
242
Sheval Miftari
M
MK
Rostushe
243
Oktaj Bekiri
M
MK
Rostushe
244
Jona Osmani
F
AL
-
245
Liridon Ballata
M
XK
X-Trailers
246
Andi Kotorri
M
AL
Eagles08
247
Ermelindo Filaj
M
AL
Eagles08
248
Kastriot Ramadani
M
XK
Solo
249
Oltion Ramadani
M
XK
Compex
250
Labi Noti
M
XK
Compex
251
Fisnik Salihu
M
XK
Compex
252
Fikret Shatri
M
XK
Memedheu
253
Ahmed Ademi
M
MK
Rostushe
254
Despina Lazarova
F
MK
/
255
Dario Krstevski
M
MK
/
256
Naim Zyberaj
M
XK
XX
257
Bajram Pirana
M
XK
Prizreni
258
Ylber PREKAZI
M
XK
259
Michael Chaney
M
XK
Elevate Outdoor Adventures
260
Gent Lepaja
M
XK
20
261
Kenneth Taylor
M
GB
none
262
Kastriot Baruti
M
XK
Gjakova trail
263
Engjull Lleshi
M
XK
Gjakova trail
264
Leonard Nezha
M
AL
NOBIS
265
Adriana Cara
F
XK
Alone
266
Karen Couch
F
US
Elevate Outdoor Adventures
267
Fetah Zejnullahu
M
XK
FSK
268
Ardi Retkoceri
M
XK
FSK
269
Arbenit Isaku
M
XK
FSK
270
Binak Podrimqaku
M
XK
FSK
271
Armend Neziraj
M
XK
FSK
272
Arianit Bekaj
M
XK
FSK
273
Naim Muhaxheri
M
XK
FSK
274
Artan Behluli
M
XK
no team
275
Eduard Gojani
M
XK
X Trailers
276
Fatmir Abazi
M
XK
Solo
277
Eren Beksac
M
XK
Prizren
278
larissa bruun
F
FI
unite for children
279
Kasper Hansen
M
XK
Nordic
280
Mikaela Gronqvist
F
XK
Nordic
281
Përparim Muja
M
XK
X-trailers
282
Perparim Muja
M
XK
X-trailers
283
Shpend Bilalli
M
XK
none
284
Dorlir Kraja
M
XK
none
High Scardus Ultra
101
Adam Fischer
M
US
Elevate Outdoor Adventures
102
Vigan Hoxha
M
XK
Gërmia Beardogs
103
Eduan Kruger
M
104
Ardian Veliu
M
XK
X Trailers
105
Edmond Jakupi
M
XK
Policia e Kosoves
106
Gentian Likaj
M
XK
KTRA
107
sukthawee suwannachairop
M
XK
truesouth
108
Kristijan Arsovski
M
MK
TREX
109
Zhikica Ivanovski
M
MK
TREX
110
Sanja Najdovski
F
MK
TREX
111
Viktor Najdovski
M
MK
TREX
112
Toni Manev
M
MK
Mobilana
113
Darko Roglev
M
MK
TREX
114
Aleksandar Simjanoski
M
MK
TREX
115
Dan Cucu
M
RO
UN
116
Nikola Cicoski
M
MK
TREX
117
Ermir Saiti
M
MK
N/A
Eagle Ultra 50K
501
Besnik Rexhepi
M
XK
N/A
502
Gramoz Cernaveri
M
XK
Kosbit
503
Elisabeth Schleicher
F
AT
No team
504
Pops Kustojo
M
505
Ideal Karpuzi
M
MK
CARBON
506
Fisnik Llugaliu
M
XK
N/A
507
Szymon Babinski
M
PL
TRIDivision
508
Wojciech Machnik
M
PL
249challenge
509
Valdete Qollaku
F
XK
X Trailers
510
Erzen Zyberaj
M
XK
511
Genta Ljena
F
US
N/A
512
Michal Walczewski
M
PL
WKB Meta Lubliniec
513
Tamás Fazekas
M
HU
Adrenalin SE
514
Pál Ánbrahám
M
HU
Adrenalin SE
515
Zsolt Balla
M
HU
Adrenalin SE
516
György Fekete
M
HU
Adrenalin SE
517
Burhan Basha
M
XK
518
Nuhi Isufi
M
XK
519
Dejan Todevski
M
MK
Team Salomon/Suunto
520
Vagn Kirkelund
M
DK
TIF
521
Reis Saraci
M
XK
No team
522
Haris Bekiri
M
MK
Rostushe
523
Carlo Winterscheid
M
XK
KTRA
524
Nicola Giannini
M
IT
El Tucan
525
Martina Mileva Jovanovska
F
MK
TREX
526
Szabolcs Háry
M
HU
Sördögök
527
Tanja Babunska
F
MK
TREX
528
Nita Latifi
F
XK
KTRA
529
Vullnet Sanaja
M
XK
Anibar
530
Jusuf Islami
M
XK
solo
531
Agon Daku
M
XK
Gjirafa
532
Yll Bytyqi
M
XK
Gjirafa
533
Albion Berisha
M
XK
Gjirafa
534
Elton Arreza
M
AL
No team
535
Taulant Tanushaj
M
XK
KTRA
536
Cornelia Schneider
F
DE
none
537
Visar Muharremi
M
XK
KTRA
538
Astrit Desku
M
XK
KTRA
Produkte të ngjajshme
Via Ferrata Weekend në Kosovë
Aventurë dhe kujtime të veçanta në Via Ferrata fundjavën tuaj në Kosovë. Shijoni dhe përjetoni aventurën në Pejë, Deçan dhe Prizren!
nga: 95.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Bjeshket e Nemuna- Maja e Hasanit!
Klubi Nomad Kosova, ju fton të merrni pjesë në ecjen e radhës në Bjeshkët e Rugovës – Maja e Hasanit 1900 m/lmd, në ditën e Diel me 7 mars 2021.
nga: €
Nuk ka ende vlerësime
Paragliding Peja
Fluturime dyshe me Paragllajd në Pejë
nga: 70.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Via Ferrata Deçani
Via Ferrata ``Deçani``, ndodhet ne Gryken e Deçanit ne kilometrin e 4, eshte via ferrata me e re ne Kosove dhe ofron pamje spektakolare te Bjeshkeve te Nemuna dhe Maleve te Sharrit. Eshte ne faqe jugore dhe kjo mundeson qe te jete e qaseshme gjate pjeses me te madhe te vitit.
nga: 15.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Ky projekt është zhvilluar me mbështetje të:
Shërbimi i pagesave online mundësuar nga:
  Tiketa për aktivitetin [X]  
Duke përdorur KosovoPass.com ju pajtoheni me kushtet e përdorimit dhe politikat tona të Cookies. Cookies përdoren me qëllim të personalizimit të përmbajtjes për ju dhe për statistika.   Kliko këtu pë të lexuar kushtet
Pranoj kushtet