0
X Trailers
Klub i vrapimit malor
 
  (nga 60 vlerësime)
Vlerësimet nga produktet e operatorit
 • Ne pergjithesi aktiviteti ka qene ne rregull. Mirepo, ne distancen 60k pikat e rifreskimit kane qene te vendosura ne menyre jo te rregullt, ashtu qe nga Kalaja e Novoberdes per 18km nuk ka pasur asnje pike te rifreskimit ku nje pjese e vrapuesve kane mbetut pa uje. Kalimi prane Kalase ka qene krejtesisht ndryshe nga cka eshte pershkruar ne reklamimin para gares. Fotografi ka qene prezent vetem ne fillim dhe ne fund te gares, ashtu qe ne pjeset me te bukura te shtegut ka munguar dhe si rezultat edhe fotografite e gares lene shume hapsire per te deshiruar. Maicat e gares kane ngjyra skandaloze! Dhe per fund, shenjezimi i shtegut ka qene i dobet ku nje pjese e garuesve e kane ngaterruar dhe prezenca e vullnetareve pergjat shtegut (perjashto pikat e rifreskimit) ka qene zero. Nuk eshte prezantuar para gares harta me ngjitje/zbritje. Keto vleresime vlejne vetem sa i perkete gjatesise 60k.
 • 20/10/2022, Fisnik Llugaliu   (Prishtina Trails 2022)
 • Shtegu ishte teper i bukur dhe organizimi ishte shume i mire, shenjimi ka qene ne nivel dhe cdo element tjeter qe lidhet me organizimin ka qene per tu vleresuar ishte nje eksperienc e pa harruar :)
 • 20/10/2022, Arta Xhema   (Prishtina Trails 2022)
 • Eksperiencë shumë e mirë,shpresojmë te beni te pakten 2-3 organizime ne vit. Ju lumtë
 • 20/10/2022, Damir Sllamniku   (Prishtina Trails 2022)
 • Gara ishte shumë e mire, organizimi ishte gjithashtu I mire , faleminderit per Gjithçka.
 • 20/10/2022, Driton Tahiri   (Prishtina Trails 2022)
 • Gjithqka ishte ne nivel shpresoj te njejten ta mbani dhe vitin tjeter.
 • 20/10/2022, Ardit Beshiri   (Prishtina Trails 2022)
 • E mrekullueshme
 • 25/10/2021, Lulzim Ahmeti   (Prishtina Trails 2021)
 • A super race with a super organization. The path has been very well marked, as well as check points located in the appropriate places. The end of the race with a very good reception of the atmosphere and the amount of food and drinks. Plus an extra point for the organizers by placing a point for foot massages for those who have had problems. A big bravo, Well Done ⭐️
 • 20/10/2022, Liridon Ballata   (Prishtina Trails 2022)
 • Eksperience e mire. Organizim shume ne nivel.
 • 20/10/2022, AGURON HODA   (Prishtina Trails 2022)
 • JU LUMTEEE!!!!!
 • 25/10/2021, Rita Zeqiri   (Prishtina Trails 2021)
 • Ka qenë një wxperiencë e mirë
 • 25/10/2021, Sabri Gashi   (Prishtina Trails 2021)
 • Great organization, friendly faces everywhere. Enough refreshment stations.
 • 25/10/2021, Metodi Chilimanov   (Prishtina Trails 2021)
 • Great run, great organization, and great people!
 • 25/10/2021, Roland Bartetzko   (Prishtina Trails 2021)
 • Vendosja e kontaktit emergjent ne BIB; Vendosja e hartes se CP ne BIB; Ushqim (Hurma dhe coca cola) me shume; Ne fund, organizimi me i mire (jepja e ushqimit, medaleve, orientimi ku me ndrru tesha, etj) - vullnetaret me u marr me ty me shume.
 • 20/10/2022, Vigan Hoxha   (Prishtina Trails 2022)
 • E mrekullueshme!
 • 31/10/2021, Adriana Kabashi   (Prishtina Trails 2021)
 • Shum e mir
 • 20/10/2022, Avdullahi Berat   (Prishtina Trails 2022)
 • Everything was almost perfect! Big bravooo per organizim te mrekullueshem!
 • 20/10/2022, Hajredin Ferataj   (Prishtina Trails 2022)
 • Ishte hera pare personalisht, organizimi ne nivel, kenaqesi me qen pjese e ketij eventi.
 • 25/10/2021, Blerim Haliti   (Prishtina Trails 2021)
 • Organizimi super, vetem kam prite foto ma te mira!
 • 25/10/2021, Dren Ibrahimi   (Prishtina Trails 2021)
 • +
 • 09/12/2020, Ardian Veliu   (Prishtina Trails 2021)
 • Ishte eksperience shum e mire dhe organizim perfekt. Qdo detaj i organizimit meriton levdata. Ju uroj suksese me organizimet e tjera.
 • 20/10/2022, Gresa Abdullahu   (Prishtina Trails 2022)
 • Pershendetje, Eksperienca personale e gares ka qene fantastike, megjithate kisha dasht me i ceke disa qalime ne gare, te cilat kishin mujt me u eliminu me nje efort shume te vogel ne nje te ardhme. 1. Nenvizimi i Check Point-ve ne bib - kishte mujt me u bo kjo shume thjesht ne bib numer, qe me e menagju vrapuesi dieten prej CP-se ne CP-ne e rradhes! 2. Nenvizimi i Check Point-ve ne gpx file - kjo bile eshte 2 minuta pune me u realizu 3. Vizatimi i elevation ne bib 4. Nje CP nuk ka pas ushqim dhe pije te mjaftueshme... 5. Menagjimi i kohes se startit ka qene jo korrekt. Psh kur kan mrri finisherat e 60k, po thuajse s`ka pas kurgjo ne finish! Fotografi ka qene ule ne karrike. Dy veta krejt ne finish na kan prit! Shpirti i gares ish dasht me qene 60k, e jo 10k e 21k. Ndoshta kishte qene mire me i menagju kohen e nisjeve pak ma ndryshe, ne menyre qe ne finish pak a shume me mrri krejt vrapuesit e te gjitha diciplinave 6. Fotografi ka pas vetem ne Germi. Ka mujt me pas edhe ne vende tjera, si psh ne Novoberde te kalaja?! Ose tek disa kodra qe i kemi kalu teper te bukra... A nuk kishte qene mire kjo edhe per promovimin turistik?! 7. Nuk kemi marr email para gares. Bile nje email me te gjitha instrukcionet dhe te pakten nje numer telefonit ne raste emergjente! Kto jone disa pika qe une e kom pa te arsyeshme me i nda me ju. Nuk jon kush e di cka. Munden me u eliminu heren tjeter. Ne pergjithsi eksperienca ka qene e mire. Muaji tetor shume i qellum. I kisha rekomandu edhe tjerve me vrapu Cdo te mire,
 • 20/10/2022, Armend Krasniqi   (Prishtina Trails 2022)
 • Perfect
 • 20/10/2022, Amir Abdula   (Prishtina Trails 2022)
 • Super eksperience!
 • 25/10/2021, FISNIK LLUGALIU   (Prishtina Trails 2021)
 • The volunteers were great and made the day so special! They made the difference!! The 60k trail was very well marked!
 • 20/10/2022, nicola giannini   (Prishtina Trails 2022)
 • Organizimi perfekt ne te gjitha aspektet! Gatishmeri per mbeshtetje nga vullnetaret dhe organizatoret ne cdo kohe,shenjezim i mire.
 • 20/10/2022, Fatlinda Nitaj-Rexhaj   (Prishtina Trails 2022)
 • Prishtina Trails ishte gara ime e parë me 20 km. Ishte sa sfiduese (sepse kushtet atmosferike i kam menduar si pengesë para se ta filloja vrapin) por aq edhe kënaqësi e pafundme (sepse kur e kryen garën e kupton që gjithcka ka qenë në nivel dhe është dashur ta menaxhosh veç vetëveten e jo rrethanat tjera.). Më ka pëlqyer pozitiviteti dhe përkrahja e vullnetarëve të çdo CP si dhe kujdesi që kanë treguar ndaj nesh. Mendoj që në çdo garë, një pikë që duhet të jetë më e fortë nga të gjitha, janë njerëzit në rolin e vulletarëve sepse ta bëjë garën më interesante dhe më pak të lodhshme.
 • 25/10/2021, Liridona Shehu   (Prishtina Trails 2021)
 • Gare shume e mire perjashtimisht qe konkurenca ishte jo e madhe dihet shkaku i pandemis shtegu i mire pa ndonje rrezik te madhe per ndonje lendim gjate vrapimit kishte pika te mjaftushme furnizimi edhe orjentimi ne shteg ishte ne nivelin e duhur organizimi ishte kësaj here perfekt uroj qe edhe herave tjera te jeni keshtu ne nivelin e till te oraganizimit . Per mu veqanerisht ishte vrapim i organizuar fort mire . Prandaj ju uroj per organizimin e gares edhe shpresoj ta beni vjetore te njejten . Shihemi ne garat tjera te organizuara nga ju. Me respekt.
 • 29/10/2021, Naim Foniqi   (Prishtina Trails 2021)
 • Pershendetje. Organizimi ka qene shume shume i mire. Kurse arsyeja pse po ua jap kater yje eshte shkaku i medales shume te dobet ne dizajn dhe material.
 • 28/10/2021, Dorlir Kraja   (Prishtina Trails 2021)
 • Perfekt
 • 20/10/2022, Arben Bërbatovci   (Prishtina Trails 2022)
 • Eksperience shume e mire, organizimi shume i mire. E vetmja verejtje qe kam eshte se pika e pare me uje ka qene pas 10km. Perndryshe ishte kenaqesi me qene ne kete gare :)
 • 25/10/2022, Flaka Dermaku   (Prishtina Trails 2022)
 • Besimi, duke pasur besim tek stafi ne perfeksionin dhe shenjimin e shtigjeve , un krijova nje siguri me veten qe mund ti perfundoj 60km . Ushqime dhe pije kishte shume , njerzit pervec qe ishin energjik kur shkoja ne pika kontrolli , por beme edhe foto personale. Ndihem vertet i vlersuar ne aktivitetin tuaj. Kjo me ben te ndihem profesionalisht mire.
 • 20/10/2022, Gersild Mema   (Prishtina Trails 2022)
 • Organizim i hatashëm!
 • 25/10/2021, Fatos Vllahinja   (Prishtina Trails 2021)
 • Vetem te vazhdojme.Ishte Perfekte.
 • 21/10/2022, Blerim Elshani   (Prishtina Trails 2022)
  Listo të gjitha vlerësimet
  Ofertat e operatorit
  Prishtina Trails 2024
  Gara ma e madhe e vrapimit në shtigjet vjen me edicionin e gjashtë në Gërmi me 22 dhe 23 qershor 2024.
  nga: 15.00 €
  Nuk ka ende vlerësime
  Ky projekt është zhvilluar me mbështetje të:
  Shërbimi i pagesave online mundësuar nga:
    Tiketa për aktivitetin [X]  
  Duke përdorur KosovoPass.com ju pajtoheni me kushtet e përdorimit dhe politikat tona të Cookies. Cookies përdoren me qëllim të personalizimit të përmbajtjes për ju dhe për statistika.   Kliko këtu pë të lexuar kushtet
  Pranoj kushtet