0
Kosovo Rocks
 
  (nga 2 vlerësime)
Vlerësimet nga produktet e operatorit
 • Mire shume, por do të doja të ishte edhe më sfidues
 • 08/06/2021, Arber Kabashi   (Via Ferrata Panorama)
 • Fantastike
 • 13/06/2021, Gezim Avdiu   (Via Ferrata Panorama)
  Listo të gjitha vlerësimet
  Ofertat e operatorit
  Via Ferrata Weekend në Kosovë
  Aventurë dhe kujtime të veçanta në Via Ferrata fundjavën tuaj në Kosovë. Shijoni dhe përjetoni aventurën në Pejë, Deçan dhe Prizren!
  nga: 95.00 €
  Nuk ka ende vlerësime
  Leqni i Jazhincës / Sharr
  Përjetoni bukuritë e liqenit të jashtëzakonshëm të Jazhinces në Bjeshkët e Sharrit.
  nga: 20.00 €
  Nuk ka ende vlerësime
  Via Ferrata Panorama
  Via Ferrata ``Panorama`` Prizren, ndodhet në grykën e Lumbardhit të Prizrenit
  nga: 20.00 €
  4.25   (2 vlerësime)
  Maja e Oshlakut / Sharr
  Ecja në kurriz të Oshlakut ofron një nga ecjet më panoramike në bjeshkët e Sharrit
  nga: 20.00 €
  Nuk ka ende vlerësime
  Ky projekt është zhvilluar me mbështetje të:
  Shërbimi i pagesave online mundësuar nga:
    Tiketa për aktivitetin [X]  
  Duke përdorur KosovoPass.com ju pajtoheni me kushtet e përdorimit dhe politikat tona të Cookies. Cookies përdoren me qëllim të personalizimit të përmbajtjes për ju dhe për statistika.   Kliko këtu pë të lexuar kushtet
  Pranoj kushtet