0
Ferizaj Half Marathon
Ferizaj Half Marathon është një garë e vrapimit, e organizuar nga Ekipa Ferizaj Runners, që do të zhvillohet në Ferizaj.
Ofertat e operatorit
Gjysmë Maratona Ferizaj 2023
Gjysmë Maratona Ferizaj është një garë e vrapimit, e organizuar nga Ekipi Ferizaj Runners, që do të mbahet në Ferizaj.
nga: 5.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Ky projekt është zhvilluar me mbështetje të:
Shërbimi i pagesave online mundësuar nga:
  Tiketa për aktivitetin [X]  
Duke përdorur KosovoPass.com ju pajtoheni me kushtet e përdorimit dhe politikat tona të Cookies. Cookies përdoren me qëllim të personalizimit të përmbajtjes për ju dhe për statistika.   Kliko këtu pë të lexuar kushtet
Pranoj kushtet