0
X Trailers
Prishtina Trails 2023
Aventurat - Prishtina

Regjistrimi për edicionin e 5-të është mbyllur. Të gjitha vendet janë plotësuar. Suksese!

Lista e pjesëmarrësve:
Distanca 10K
7001
PëRPARIM MUJA
M
7002
DAFINA MORINA
F
XK
-
7003
SHERIF GERBESHI
M
XK
Germija 555
7004
PREMTON HOTI
M
XK
.
7005
IBRAHIM KADROLLI
M
XK
Germia 555
7006
ELVIRA DUSHKU
F
XK
Federata e Basketbollit te Kosoves
7007
VETON BEJTULLAHU
M
XK
-
7008
FISNIK LLUGALIU
M
XK
n/a
7009
DERANDI KRASNIQI
M
XK
Run4Refugees
7010
ERGYS REXHA
M
XK
Gjakova Trail
7011
MILAIM BISLIMI
M
XK
Individual
7012
ARDIT BESHIRI
M
XK
Individual
7013
BESNIK KASEMI
M
AL
#vraplale
7014
ARIAN SULA
M
AL
#vraplale
7015
ALTIN BEGOLLI
M
AL
#vraplale
7016
DANIEL BITURKU
M
AL
#vraplale
7017
MERSIN KASEMI
M
XK
#vraplale
7018
KENAN JUPOLLI
M
XK
-
7019
DRITON TAHIRI
M
XK
Xtrailer
7020
FLORA THAQI
F
XK
FSK
7021
GRESA BAKRAQI
F
XK
Besa Pejë
7022
ARBEN HAXHOSAJ
M
XK
Gjakova Trail
7023
GENTIAN KELMENDI
M
XK
Tifozat Kuq e Zi
7024
ARDITA TAFALLARI
F
XK
X Trailers
7025
GENTA KAPLLANI
F
AL
Solo
7026
GRESA ABDULLAHU
F
XK
Individual
7027
ARDIAN REXHEPI
M
XK
n/a
7028
EDON MUSTAFA
M
XK
Individual
7029
RINOR NISHEVCI
M
XK
3CIS
7030
DHURIM ZHURI
M
XK
Zh
7031
BURIM ZHURI
M
XK
Zh
7032
ENDRIT ZHURI
M
XK
Zh
7033
NDERIM SALIHAJ
M
XK
Doki
7034
VENIS ASLLANI
M
XK
Individual
7035
ALBAN AHMETAJ
M
XK
Individual
7036
YLLI REXHAJ
M
XK
Individual
7037
FLORENT LLAPI
M
XK
Individual
7038
KALTRINA XHEMAJ
F
XK
N/A
7039
ORSIOLA BERBERI
F
AL
Individual
7040
SHPEND ALIU
M
XK
N/A
7041
ARITA KOLLCAKU
F
XK
X- Trailers
7042
SHKUMBIN HOXHA
M
XK
Gjakova trail
7043
ALICE NOUALHAGUET
F
FR
Individual
7044
CANDICE FORT
F
FR
Individual
7045
NICU FOTA
M
XK
Tornada
7046
EGLANTINA GASHI
F
XK
Individual
7047
ETRIT GASHI
M
XK
Individal
7048
KRESHNIK BERISHA
M
XK
ekipi
7049
DAMIR SLLAMNIKU
M
XK
FDDD
7050
VLERA DRENOGLLAVA
F
XK
Individ
7051
BETIM BEHLULI
M
XK
Individ
7052
ISMET FERATI
M
XK
Individual
7053
RAGMI IBRAHIMI
M
SR
Lugina2000
7054
VEPRIM PRESHEVA
M
XK
Klubi i Atletikës Lugina
7055
FETIJE FERATAJ
F
XK
SHF ELENA GJIKA
7056
XHEVDET XHEMAJLI
M
XK
V.M "Izbica 147"
7057
AGON HASHIMI
M
XK
Jo
7058
BERAT FEJZA
M
XK
KA Burimi
7059
KUSHTRIM PALUSHI
M
XK
X-Trailers
7060
ASTRON DRESHAJ
M
XK
Nomads
7061
MENTOR MALIQI
M
XK
XTREILERS
7062
ETNIK UKA
M
XK
XK ONIX
7063
MIMOZA KRASNIQI
F
XK
Run Like Her
7064
JORDAN DEGELIA
M
XK
PCV
7065
KYLIE HENRY
F
US
ETAs
7066
NOAH KNAPP
M
US
ETAs
7067
BLERINA LLONCARI
F
XK
NA
7068
AGON KRASNIQI
M
XK
Ferizaj Runners
7069
CHRISTOPHER BENSON
M
XK
GP
7070
MARINA PUGH
F
US
US Peace Corps
7071
KAYLA COGLE
F
XK
PC Kosovo
7072
VLORA OSMANI
F
XK
NA
7073
GRESA NUHIU
F
XK
FSK
7074
VETON BERISHA
M
XK
FSK
7075
EDONA GURI
F
XK
FSK
7076
AJAN BILALLI
M
XK
FSK
7077
ILIR BEQIRI
M
XK
FSK
7078
ENVER VOCA
M
XK
FSK
7079
FLORESA SFISHTA
F
XK
FSK
7080
ADIN MUSIQ
M
XK
FSK
7081
VETON KASAPOLLI
M
XK
X Trailers
7082
BUJAR KABASHI
M
XK
Individual
7083
FATJON HAMZA
M
XK
Botusha
7084
ERION BASHI
M
XK
Ekipa no limit
7085
MARXHEN BOKSHI
M
XK
EKIPA NO LIMIT
7086
GENC BOSHNJAKU
M
XK
Gjakova Trail
7087
VALENTINA GASHI
F
XK
V
7088
JORONTIN QERACA
M
AL
Individ
7089
YLL GASHI
M
XK
Starcard
7090
FILLORETA KRASNIQI
F
XK
/
7091
JURI HOXHA
F
AL
Palestratet
7092
AGON BAFTIJARI
M
MK
USALB
7093
ADONIS NOV
M
XK
Botusha
7094
MITAT DAJA
M
AL
#vraplale
7095
ARDIT LAJQI
M
XK
Individual
7096
ARDALL CELINA
M
XK
X Trailers
7097
SYLEJMAN KRYEZIU
M
XK
Klubi Alpinist Rogana
7098
ARTAN SEJDIU
M
XK
KING
7099
GENTIAN MEHMETI
M
XK
Mi Scusi Team
7100
LEUTRIM OSMANI
M
XK
X-Trailers
7101
BEKIM LLAPASHTICA
M
XK
Kanguri
7102
ERZEN HOXHA
M
XK
Kanguri
7103
AJET SUMAJ
M
AL
Tropopja
7104
SAMIR SELMANI
M
XK
-
7105
RILIND BALLAZHI
M
XK
Beriflapp
7106
LAURA THAQI
F
XK
Beriflapp
7107
ENVER BAJRAMI
M
XK
x-trailers
7108
DARDAN VELIJA
M
XK
X Trailers
7109
DIELLE GASHI
F
XK
Aralytiks
7110
SHKURTE BERISHA
F
XK
Aralytiks
7111
DURIM CESKO
M
XK
-
7112
FITORE YMERI
F
XK
X-Trailers
7113
LIDA HOXHA
F
XK
X-Trailers
7114
DURIM AHMETAJ
M
XK
N/A
7115
SUAT IDRIZI
M
MK
Tetova Run
7116
PETRIT KALLABA
M
XK
Klubi Alpinist Rogana
7117
ERJON AMETI
M
XK
Per Hater te Leos e Gentit
7118
AZEM REXHAJ
M
XK
X-Trailers
7119
FATLUM KUNUSHEFCI
M
XK
Individual
7120
ARLIND SHABANI
M
MK
Tetova Run
7121
VIGAN KLLOKOQI
M
XK
Individual
7122
RONA KARAHODA
F
XK
Individual
7123
ENDRIT THAQI
M
XK
Individ
7124
AJSHE CESKO VULA
F
XK
NA
7125
GENJAN MUCA
M
AL
#vraplale
7126
IMER SHESHI
M
AL
#vraplale
7127
BERAT OSMANI
M
MK
Imdividual
7128
ERGENT RRAHMANI
M
AL
#vraplale
7129
ERVIN METANI
M
XK
#vraplale
7130
KRESHNIK JUNIKU
M
XK
X-Trailers
7131
LEART JUNIKU
M
XK
Individual
7132
EWELINA BONAREK
F
XK
mlc
7133
ARTON KAPITI
M
XK
PU
7134
FLORA ZYMERI
F
XK
Individual
7135
GAZMEND GASHI
M
XK
CEGIS
7136
MAJLINDA CANOLLI
F
XK
Majlinda
7137
GAZMEND HALITI
M
XK
Single
7138
ELENA MIESZCZANSKI
F
US
PCV
7139
SHPRESA RRAHMANI
F
XK
X-Trailers
Distanca 25K
8001
YLBER PREKAZI
M
XK
Gërmia555
8002
OLTION RAMADANI
M
XK
Compex
8003
LABI NOTI
M
XK
KTRA
8004
FATMIR ISMAJLI
M
XK
Wienerberger Kosova
8005
VALDRIN LLUKA
M
XK
EloiRoi
8006
BLERIM ELSHANI
M
XK
KA THERANDA 1992
8007
DONAT SYLA
M
XK
X trailer
8008
ALPHONSE KAUDERS
M
XK
Ujqit
8009
MENTOR LATIFI
M
XK
X-Trailers
8010
ENIS MEHMETI
M
XK
Germia 555
8011
BAJRAM PIRANA
M
XK
/
8012
RIAD JANUZI
M
XK
Aralytiks
8013
PETRIT BLAKAJ
M
XK
Aralytiks
8014
LAVON BAJRAMI
M
XK
Me Naimin
8015
NAIM GERBESHI
M
XK
Me Lavonin
8016
DION BEQIRI
M
XK
Skom
8017
DONA ZEKA
F
XK
X-Trailers
8018
AGURON HODA
M
XK
Klubi i Triathlonit Dardana
8019
ERBLIN TABAKU
M
XK
Gjakova Trail
8020
IMER KURTESHI
M
XK
Ferizaj Runners (Shba Lybeteni)
8021
PLEURAT HUNDOZI
M
XK
n/a
8022
ALBION YMERI
M
XK
Klubi Atletik "Kalaja"
8023
ARTA KRASNIQI
F
XK
FJORK
8024
DARDAN BEKAJ
M
XK
Balltrotter
8025
ARTAN ISMAJLI
M
XK
Ferizaj runners (Shba Lybeteni)
8026
QENDRESA RAMADANI
F
XK
KTRA
8027
NATYRA SHALA
F
XK
Besa Pejë
8028
ERLIND KRUSHA
M
XK
solo
8029
MUHAMET MAXHUNI
M
XK
VushtrriaT
8030
SHEFKI HYSENI
M
XK
VushtrriaT
8031
SHEFQET KERA
M
XK
VushtrriaT
8032
ARSIM MLINAKU
M
XK
VushtrriaT
8033
GAZMEND GJYSHINCA
M
XK
VushtrriaT
8034
EKREM BEHRAMI
M
XK
VushtrriaT
8035
ARDIAN ADEMI
M
XK
VushtrriaT
8036
GENT GASHI
M
XK
/
8037
LIS DERI
M
XK
/
8038
JETON LATIFI
M
XK
/
8039
NAIM JUFKI
M
XK
germia69
8040
ARSIM KRASNIQI
M
XK
germia69
8041
ARDIAN NRECAJ
M
XK
Pa ekip
8042
DAUT PIRECI
M
XK
individual
8043
BURIM MEHMETI
M
XK
X-Trailers
8044
ARDIAN VELIU
M
XK
X-Trailers
8045
FEHMI RAMOSAJ
M
XK
X-Trailers
8046
LIRIDONA SHEHU
F
XK
X Trailers
8047
JUSUF HOXHA
M
XK
X Trailers
8048
LIRIDON BALLATA
M
XK
X Trailers
8049
ISA THAQI
M
XK
Br.138
8050
ENIS ALIU
M
XK
Klubi i Atletikes Lugina
8051
YLBER HALITI
M
XK
Klubi i Atletikes Lugina
8052
KASTRIOT BARUTI
M
XK
Gjakova trail
8053
AVNI RAMOSAJ
M
XK
X Trailers
8054
TEA PULA
F
XK
Individual
8055
VALDETE QOLLAKU
F
XK
X-Trailers
8056
NUHI ISUFI
M
XK
Individual
8057
LUAN TETAJ
M
XK
Individual
8058
ARTA XHEMA
F
XK
NA
8059
ARBER KELEMENDI
M
XK
NA
8060
ASTRIT REXHAJ
M
XK
X-Trailers
8061
FATLINDA NITAJ-REXHAJ
F
XK
X-Trailers
8062
ARLINDA MUSTAFA SELMANI
F
XK
X-Trailers
8063
GAZMEND GASHI
M
XK
KTRA
8064
GAZMEND GASHI
M
XK
KTRA
8065
ARDIT SIMNICA
M
XK
Team Prishtina
8066
ALBAN MORINA
M
XK
Germia555
8067
ARDIAN MORINA
M
XK
Germia555
8068
MILOš TAšKOVIć
M
SR
PK Železničar Niš
8069
LEONARD BOBANI
M
XK
Na
8070
ARBEN LILA
M
XK
Green Team
8071
MIMOZA KUSARI LILA
F
XK
Green Team
8072
BUJAR NELA
M
XK
Green Team
8073
PETRIT HOXHA
M
XK
Green Team
8074
BURIM REKA
M
XK
Gërmia 555
8075
QENDRESA GASHI
F
XK
X Trailers
8076
EDUARD GOJANI
M
XK
X Trailers
8077
WILL HAMILTON
M
US
Nuk ka
8078
ILJASA SALIHU
M
MK
Caki
8079
BESIM HAZIRI
M
XK
Ferizaj Runners
8080
ISA GACAFERI
M
XK
x-Trailers
8081
DRILON EMERLLAHU
M
XK
FSK
8082
FETAH ZEJNULLAHU
M
XK
FSK
8083
BELTINë ZYBERAJ
F
XK
Rrushi
8084
ELMI GEGAJ
M
XK
KA THERANDA 1992
8085
XHAVIT GASHI
M
XK
KTRA
8086
SHEMSEDIN VEHAPI
M
XK
GERMIA555
8087
QENDRIM KRASNIQI
M
XK
ska
8088
BLERON SPAHIU
M
XK
g555
8089
ARBEN BERBATOVCI
M
XK
X-Trailers
8090
STEFAN MAGER
M
XK
GIZ
8091
KASPER HANSEN
M
XK
GIZ
8092
BRAHIM AJVAZI
M
CH
Vetëm Për qejf
8093
RILIND KUSARI
M
XK
/
8094
ARDIAN RAMADANI
M
MK
Kumanova
8095
NEKTAR QARRI
M
XK
X-Trailers
8096
TAULANT KRYEZIU
M
XK
Klubi Alpinist Rogana
8097
ILIR RUDHANI
M
XK
Klubi Alpinist Rogana
8098
KALTRIN KRASNIQI
M
XK
Klubi Alpinist Rogana
8099
DORLIR KRAJA
M
XK
1001
8100
NIAZI ISTOGU
M
XK
KTRA
8101
ERMAL REXHEPI
M
AL
Tek Diga
8102
ARTAN BEHLULI
M
XK
no team
8103
BERSANT SELMANI
M
AL
Wienerberger
8104
FISNIK SALIHU
M
XK
RPHS Law
8105
DONAT JAHIRI
M
XK
Aralytiks
8106
IRFAN RASHITI
M
XK
Germia 555
8107
IRFAN SELMANI
M
XK
Individual
8108
HAJREDIN FERATAJ
M
XK
Maraton Albania
8109
BLERIM ZYMBERI
M
XK
Vushtrria
8110
ARMEND MULLARAMA
M
XK
Green Team
8111
NICOLA GIANNINI
M
IT
El Tucán
8112
FISNIK UKA
M
XK
Vushtrria
8113
TRIM BYTYQI
M
XK
X-trailers
8114
NAZMI LECAJ
M
XK
Individual
8115
PATRIJOT THAQI
M
XK
Individual
8116
VALON SHABANI
M
XK
Ska
8117
DONIK BLAKAJ
M
XK
Individual
8118
LIRIDON GECI
M
XK
KTRA
8119
ALBERTO LIMAJ
M
XK
Ferizaj Runners
8120
BADI VOKRRI
F
XK
Ponte Vecchio
8121
TONI ILAZI
M
XK
Kryenveti
8122
GRANIT VOKSHI
M
XK
X trailers
8123
BESNIK DEMAJ
M
XK
N/A
8124
BERNA ARDAY
F
XK
UVN
8125
MICHAL FILIPEK
M
XK
UVN
8126
FIKRET SHATRI
M
XK
Memedheu
8127
ATIFETE ZEQIRAJ
F
XK
Individual
Distanca 47K
9001
SHKUMBIN VULA
M
XK
Gjakova Trail
9002
DREN SAHITI
M
XK
Aralytiks
9003
ERION KRASNIQI
M
XK
Aralytiks
9004
DAN CUCU
M
XK
UN
9005
SALI SHOSHI
M
XK
Gërmia 555
9006
URAN AHMETI
M
XK
X-Trailers
9007
ERZEN ZYBERAJ
M
XK
FJORK
9008
ABDURRAHMAN KOQBASHLI
M
XK
Individual
9009
BATON GASHI
M
XK
N/A
9010
ISAK SHEHOLLI
M
XK
Geremia 555
9011
FATOS VLLAHINJA
M
XK
Vivre
9012
ELISABETH SCHLEICHER
F
AT
/
9013
KASTRIOT RAMADANI
M
XK
Individual
9014
ZYMERI ALAJ
M
XK
Individual
9015
VIGAN HOXHA
M
XK
Tmerri Terri
9016
GRANIT BORDONIQI
M
XK
KTRA
9017
KUSHTRIM KOMONI
M
XK
Gjakova Trail
9018
GERSILD MEMA
M
AL
Run Fly
9019
NAIM FONIQI
M
XK
Policia e Kosovës
9020
PETRIT GORA
M
XK
/
9021
VULLNET SANAJA
M
XK
Anibar
9022
AND KASTRATI
M
XK
Civil
9023
UKë GASHI
M
XK
Germia555
9024
NEXHAT HAJDARI
M
XK
Germia555
9025
DONJETA KELMENDI
F
XK
Germia555
9026
KALTRINA HAJDARAJ
F
XK
-
9027
GENCI KAPLLANI
M
XK
Maraton Albania
9028
DASHAMIR CALI
M
AL
Maraton Albnaia
9029
IMER ASLLANI
M
XK
Germia 555
9030
BEKIM FETAHU
M
XK
Germia 555
9031
SAFET SYLAJ
M
XK
K.A Theranda
9032
NERITAN DOçI
M
XK
Gërmia 555
Produkte të ngjajshme
Zip Line
Zip line ndodhet në Grykën së Rugovës, vetëm 4 kilometra larg nga qendra e qytetit te Pejes. Ka gjatësi 650m dhe zgjatë rreth 1 minutë e 20 sekonda.
nga: 10.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Vrapimi i nëntorit
Vrapimi i nëntorit është garë e vrapimit që organizohet me 28 nëntor 2022.
nga: €
Nuk ka ende vlerësime
Hiking dhe Joga në Majën e Skarpës
Një aventurë dimëror diku në male me dëborë është ajo çka na duhet. Bashkohuni me ne për shëtitje dhe yoga në Skarpa Peak. Maja Skarpës ndodhet në kufi midis Kosovës dhe Maqedonisë së Veriut dhe është pjesë e vargmaleve të Sharrit, ka një terren mesatarisht të vështire dhe në lartësi mbidetare 2476m. Gjatë rrugës për në majë do të keni mundësi të shihni, ``Vertopi`` ``Maja e Zeze``, Liqeni i Karanikolles ``, dhe të gjitha majat e ``via Dinarica``.
nga: 79.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Kanioni i Fshehur i Kosovës
Në mëngjes, pas mëngjesit, do të shkoni drejt Junikut për t`u drejtuar për në kanionin e fshehur në rrugët e mallkuara dhe për të filluar ecjen tuaj. Një rrugë sfiduese ju çon nëpër pyje dhe poshtë Kanionit të Junikut që u zbulua vetëm në vitin 2007! Kaloni pjesën tjetër të ditës përmes një kanioni të egër dhe të ngushtë dhe shijoni drekën tuaj në një vend të bukur. Nëse kemi akoma pak kohë dhe energji, do të drejtohemi në një vend shumë të vështirë të arritjes, për një pasdite pushimi dhe noti në syrin blu të Junikut!
nga: 50.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Ky projekt është zhvilluar me mbështetje të:
Shërbimi i pagesave online mundësuar nga:
  Tiketa për aktivitetin [X]  
Duke përdorur KosovoPass.com ju pajtoheni me kushtet e përdorimit dhe politikat tona të Cookies. Cookies përdoren me qëllim të personalizimit të përmbajtjes për ju dhe për statistika.   Kliko këtu pë të lexuar kushtet
Pranoj kushtet