Gjakova Trail Running
Garat - Gjakovë
Gjakova Trail Running
Gjakova Trail vjen me edicionin e dytë për të ofruar një eksperiencë unike për të gjithë entuziastët e vrapimit malor.
Më 15 shtator 2024, vrapuesit do të kenë mundësinë të garojnë në dy distanca: 10km dhe 21km.
Ngjarja do të mbahet në Shkugëz - Gjakovë, duke ofruar një mundësi të veçantë për të eksploruar shtigjet e bukura dhe natyrën e mrekullueshme të zonës.
Detajet tjera rreth garës mund t’i gjeni në rrjetet sociale të Gjakova Trail.
Lista e pjesëmarrësve:
20km
1009
DR.PASHK SHALA
M
XK
Gjakova trail
1010
SHKUMBIN HOXHA
M
XK
Gjakova trail
1011
SHERIF GERBESHI
M
XK
Germija 555
1012
GERSILD MEMA
M
AL
Ks.tirana
1013
ENIS ALIU
M
AL
Klubi i Atletikës Lugina
1014
BINAK PODRIMQAKU
M
XK
Gjakova Trail
1015
FLAMUR MULA
M
XK
Gjakova trail
1016
DAFINA MORINA
F
XK
X Trailers
1017
ANTON LULGJURAJ
M
ME
Ulqini
1018
FLORENT LLESHAJ
M
XK
.
1019
NATYRA SHALA
F
XK
Klubi Besa Peje
1020
JUSUF HOXHA
M
XK
X-Trailers
1021
ARBEN HAXHOSAJ
M
XK
Gjakova Trail
1022
MIMOZA QITAKU
F
XK
Policia
1023
EDONIS BUZHALA
M
XK
FSK
1024
FETAH ZEJNULLAHU
M
XK
FSK
1025
SHKELZEN KULLUDRA
M
XK
Gjakova trail
1026
EKREM BEHRAMI
M
XK
Vushtrria
1027
GRANIT BORDONIQI
M
XK
BMFG
1028
FLAMUR TARA
M
XK
Xixëllonjat
1029
ISMET FERATI
M
XK
Vushtrria
1030
BESNIK DEMAJ
M
XK
Klubi Burimi
1031
BLERON RRUSTEMI
M
XK
XAU
1032
HAJREDIN FERATAJ
M
XK
Vrapimi i Marsit
1033
FIKRET SHATRI
M
XK
X Trail
1034
ATIFETE ZEQIRAJ-SHATRI
F
XK
X Trail
1035
FIRSTNAMEGRESA BAKRAQI
F
XK
Besa
1036
GOJART ZYMBERAJ
M
XK
Individual
1037
ARIANIT KABASHI
M
XK
Individual
1038
ENVER HASANI
M
XK
Vushtrri
1039
DARDAN RIZA
M
XK
Daja
1040
ASTRIT AHMA
M
XK
NJNSH
1041
KUSHTRIM KOMONI
M
XK
-
1042
GAZMEND GRAPCI
M
XK
Individual
1043
BELTINë ZYBERAJ
F
XK
Individual
1044
NIKOLA ŠPOLJAR
M
HR
Individual
1045
ARTAN KOLA
M
AL
Maraton Albania
1046
SHKUMBIN VULA
M
XK
Gjakova trail
1047
LIRIDON BALLATA
M
XK
X Trailers
1048
FLORIAN LENTZSCH
M
DE
Individual
1049
SAMIR SELMANI
M
XK
Ferizaj Runners
10km
2006
PëRPARIM MUJA
M
XK
X Trailers
2007
XHAFER HALILOSMANI
M
XK
Gjakova trail
2008
GASPER KOMANI
M
XK
ERUDIT
2009
ELIRD QARRI
M
XK
Gjakova trail
2010
LUNDRIM QARRI
M
XK
Gjakova trail
2011
ARBER FERIZI
M
XK
Gjakova trail
2012
STILIAN HODA
M
XK
Gjk
2013
VALMIRE PORDIMQAKU
F
XK
Gjakova Trail
2014
FLORA THAQI
F
XK
FSK
2015
ERA RAMOJA
F
XK
Marathonomak
2016
EDNOR HOTI
M
XK
Marathonomak
2017
ARBER DOLI
M
XK
Marathonomak
2018
FATJON HAMZA
M
XK
Botusha
2019
FJOLLA HAMZA
F
XK
Botusha
2020
ERGYS REXHA
M
XK
Gjakova Trail
2021
BENETA REXHA
F
XK
Gjakova Trail
2022
SHABAN ÇERKINI
M
XK
X trailers
2023
FITIM SAHATQIJA
M
XK
Marathonomak
2024
EJONA CUFE
F
AL
Ks.Tirana
2025
JONILA LLESHDEDAJ
F
XK
Gjakova Trail
2026
LABINOT KOLA
M
XK
Ktra
2027
RITA KATONA
F
FI
Gjakova Trail
2028
CENGIZ YILMAZ
M
XK
Individual
2029
ELISABETH SCHLEICHER
F
AT
/
2030
ARSIM MLINAKU
M
XK
Vushtrria
2031
DREN SHEHU
M
XK
Ata qe flexin
2032
ERMIRA SHEHU
F
XK
Ata qe flexin
2033
RRON YMERI
M
XK
Ata qe flexin
2036
DONA ZEKA
F
XK
X Trailers
2037
BEOZ MEHMETI
M
XK
Marathonomak
2038
FETIJE FERATAJ
F
XK
SHMU Elena Gjika
2039
EDMOND SHTANAJ
M
XK
Ynwa
2040
FATOS VLLAHINJA
M
XK
Individual
2041
HEROID SHEHU
M
XK
Qingji i Ujit
2042
SARANDë HOXHA
F
XK
Germia555
2043
FEIM HOXHA
M
XK
Germia555
2044
IMER ASLLANI
M
XK
Germia555
2045
ARDIANA ASLLANI
F
XK
Germia555
2046
NENTOR OSEKU
M
XK
Gjakove
2047
SIMON FILIPAJ
M
ME
S ka
2048
ROLAND DODANI
M
AL
S ka
2049
GJONSON SIMONI
M
XK
Gjakova trail
2050
ALTIN BEGOLLI
M
AL
Vraplale
2051
BEJHAN KRASNIQI
M
XK
Individual
2052
TONI KARAKAš
M
HR
Individual
2053
IGOR VLADUšIć
M
HR
Individual
2054
JOšKO UDOVčIć
M
HR
Individual
2055
BOJKEN SHEHU
M
AL
Maraton Albania
2056
HALIM ZENUNI
M
XK
Vllaznimi
2057
GERTJAN ZENELAJ
M
AL
ZZ TOP
2058
ANDI KAFAZI
M
AL
ZZ TOP
2059
MIREL TUGU
M
AL
ZZ TOP
2060
YLBER HALITI
M
AL
Klubi i Atletikes Lugina
2062
NAIM ZYBERAJ
M
XK
Individual
2063
MARXHEN BOKSHI
M
AL
Ekipa NO limit
2064
NAILE SEFERAJ
F
AL
Ekipa NO limit
2065
ERION KRASNIQI
M
XK
KAB
2066
BESIM HAZIRI
M
XK
Ferizaj
2067
ADRIAN HETEMI
M
XK
Ferizaj
2068
ALBIN HAZIRI
M
XK
Ferizaj
2069
SHPRESA RAMA
F
XK
Individual