0
Paragliding Kosova
Paragliding Kosova është grup i pilotëve profesionistë dhe pasionant të paragllajdit nga Kosova.

Qëllimi i Paragllajding Kosova është t`i ofroj të gjithëve mundësinë e shijimit të fluturimit të lirë me paragglajd kudo në Kosovë.

Të gjithë pilotët e Paragliding Kosova janë pilot të çertifikuar dhe Licensuar ndërkombëtarisht nga APPI (Association of Paragliding Pilots and Instructors) me seli në Zvicër.
 
  (nga 12 vlerësime)
Vlerësimet nga produktet e operatorit
 • Cdo gje ne vendin e duhur ne kohen e duhur me njerezit e duhur. Kur nje pune behet me pasion e dashuri atehere ajo quhet mrekulli dhe stafi ishin po ata qe nuk i prituan punes se tyre dhe e bene me plot dashuri. Faleminderit.
 • 23/06/2021, Aid Musliu   (Paragliding Prizren)
 • Ishte një përvojë e mahnitshme! Mezi pres ta provoj përsëri. E rekomandoj shumë për të gjithë ju që i doni sportet ekstreme dhe adrenalina.
 • 20/05/2021, Sara .   (Paragliding Prizren)
 • Nje prej eksperiencave me te bukura ne jete!
 • 12/07/2021, Kreshnik Berisha   (Paragliding Prizren)
 • Super eskperience! Stafu super profesional dhe i sjellshem. E rekomandoj maksimalisht
 • 12/06/2021, Agron Morina   (Paragliding Prizren)
 • Une jam person qe dua ta sfidoj veten me aventura te reja dhe paragliding ishte zgjedhja e duhur per nje aventure te radhes. Ndjenja dhe adrenalina qe perjeton eshte e jashtezakonshme, ta shohesh vendin tend nga nje kend tjeter te shton dashurine per shtepine tone, planetin Toke. Nese deshironi ti perjetoni bukurite e Kosoves ne nje forme tjeter atehere ejani dhe perjetojeni permes Paragliding bashke me ekipin fantastik dhe profesional te Paragliding Kosova, te cilet ua bejne rrugetimin edhe me te lehte e te bukur! Une e shijova ne maksimum, po ti?
 • 12/07/2021, Blearta Ukëhaxhaj   (Paragliding Prizren)
  Listo të gjitha vlerësimet
  Ofertat e operatorit
  Paragliding Prizren
  Fluturime dyshe me Paragllajd mbi qytetin e Prizrenit
  nga: 70.00 €
  5.00   (12 vlerësime)
  Lemon tree - CityCenter
  Comfortable apartment in the heart of Pristina! A great base for you to explore and enjoy Pristina, all Restaurants, bars & cafes, galeries, museums and other cultural, sport and entertainment centers are reachable in few minutes of walk.
  nga: 40.00 €
  Nuk ka ende vlerësime
  Kamp trajnues për fluturime XC
  Ky kamp është krijuar për pilotët me pak ose aspak përvojë në fluturime XC, synon të prezantoj pilotët në fluturime Cross Country me paragglajd.
  nga: 245.00 €
  Nuk ka ende vlerësime
  Kosova Open 2022
  FAI Class 2 Cross Country Paragliding Competition in Sharr Mountains and the great valley of Kosova.
  nga: 75.00 €
  Nuk ka ende vlerësime
  Paragliding Peja
  Fluturime dyshe me Paragllajd në Pejë
  nga: 70.00 €
  Nuk ka ende vlerësime
  Ky projekt është zhvilluar me mbështetje të:
  Shërbimi i pagesave online mundësuar nga:
    Tiketa për aktivitetin [X]  
  Duke përdorur KosovoPass.com ju pajtoheni me kushtet e përdorimit dhe politikat tona të Cookies. Cookies përdoren me qëllim të personalizimit të përmbajtjes për ju dhe për statistika.   Kliko këtu pë të lexuar kushtet
  Pranoj kushtet