0
Paragliding Kosova
 
  (from 12 reviews)
Reviews from operator products
 • Super eskperience! Stafu super profesional dhe i sjellshem. E rekomandoj maksimalisht
 • 12/06/2021, Agron Morina   (Paragliding Prizren)
 • Cdo gje ne vendin e duhur ne kohen e duhur me njerezit e duhur. Kur nje pune behet me pasion e dashuri atehere ajo quhet mrekulli dhe stafi ishin po ata qe nuk i prituan punes se tyre dhe e bene me plot dashuri. Faleminderit.
 • 23/06/2021, Aid Musliu   (Paragliding Prizren)
 • Nje prej eksperiencave me te bukura ne jete!
 • 12/07/2021, Kreshnik Berisha   (Paragliding Prizren)
 • Une jam person qe dua ta sfidoj veten me aventura te reja dhe paragliding ishte zgjedhja e duhur per nje aventure te radhes. Ndjenja dhe adrenalina qe perjeton eshte e jashtezakonshme, ta shohesh vendin tend nga nje kend tjeter te shton dashurine per shtepine tone, planetin Toke. Nese deshironi ti perjetoni bukurite e Kosoves ne nje forme tjeter atehere ejani dhe perjetojeni permes Paragliding bashke me ekipin fantastik dhe profesional te Paragliding Kosova, te cilet ua bejne rrugetimin edhe me te lehte e te bukur! Une e shijova ne maksimum, po ti?
 • 12/07/2021, Blearta Ukëhaxhaj   (Paragliding Prizren)
 • Ishte një përvojë e mahnitshme! Mezi pres ta provoj përsëri. E rekomandoj shumë për të gjithë ju që i doni sportet ekstreme dhe adrenalina.
 • 20/05/2021, Sara .   (Paragliding Prizren)
  Load all reviews
  Tour operator products
  Lemon tree - CityCenter
  Comfortable apartment in the heart of Pristina! A great base for you to explore and enjoy Pristina, all Restaurants, bars & cafes, galeries, museums and other cultural, sport and entertainment centers are reachable in few minutes of walk.
  from: 40.00 €
  No reviews yet
  Paragliding Peja
  Fluturime dyshe me Paragllajd në Pejë
  from: 70.00 €
  No reviews yet
  Prizren Beginers Paraglidibng XC camp
  This camp is designed for beginer pilots with little or no XC experience, this camp aims to introduce pilots to cross country flying, starting from thermalling techniques, gaggle flying to introcudtion to transitiong and distance strategies.
  from: 245.00 €
  No reviews yet
  Kosova Open 2022
  FAI Class 2 Cross Country Paragliding Competition in Sharr Mountains and the great valley of Kosova.
  from: 75.00 €
  No reviews yet
  Paragliding Prizren
  Tandem flight obove the city of Prizren
  from: 70.00 €
  5.00   (12 reviews)
  This project has been supported by:
  Payments and card processing offered by:
    Tiketa për aktivitetin [X]  
  By using KosovoPass.com you agree with our terms of use and the use of Cookies. Cookies are used for content personalization purposes and for statistics.   Click here to read the Terms of use
  Accept terms