0
Villa Ukaj
 
  (nga 1 vlerësime)
Vlerësimet nga produktet e operatorit
 • Lokacion i jashtezakonshem, shumë mundesi për ecje dhe aktivitete tjera në natyrë, Villat super komforte dhe të rehatshme :)
 • 28/07/2021, ARDALL CELINA   (Villa Ukaj)
  Listo të gjitha vlerësimet
  Ofertat e operatorit
  Villa Ukaj
  Kompleksi i Villave Ukaj në lartësi mbidetare mbi 1800m ofron të gjitha kushtet për një pushim dhe eksperiencë të veçntë në bjeshkët e Sharrit, në Kabash.
  nga: 295.00 €
  5.00   (1 vlerësime)
  Ky projekt është zhvilluar me mbështetje të:
  Shërbimi i pagesave online mundësuar nga:
    Tiketa për aktivitetin [X]  
  Duke përdorur KosovoPass.com ju pajtoheni me kushtet e përdorimit dhe politikat tona të Cookies. Cookies përdoren me qëllim të personalizimit të përmbajtjes për ju dhe për statistika.   Kliko këtu pë të lexuar kushtet
  Pranoj kushtet